Bakırköy halı yıkama firmaları arasında Nastya profesyonel halı yıkama fabrikası da hizmet vermektedir. Hizmet bölgelerimiz Bakırköy le beraberinde İstanbul Avrupa yakası tüm semtlere ücretsiz servis imkanı ile hizmet vermekteyiz. Peki Bakırköy halı yıkama fabrikaları arasından neden bizi seçmelisiniz veya halılarınızı yani hizmet alıcagınız firmayı seçerken nelere dikkat etmelisiniz ? kısaca açıklamak gerekirse halılarınızı yıkatcagınız firma halılarınızı hangi şartlar altında yıkıyor ? yada halılarınızı yıkatcagınız firma gerçekten profesyonel halı yıkama hizmeti veriyormu yoksa bu işi cildi şekilde profesyonel olarak yapan firmalardan alıntımı yapıyorlar ? bu soru işaretlerinden siz degerli müşterilerimizi kurtarmak için size birkaç tavsiyede bulunmak istiyoruz.

Öncelikle bir şekilde ulaştıgınız firmaya örnegin internet ortamından bulundugunuz ilçenin adını yazarak mesala Bakırköy halı yıkama ,Bakırköy halı yıkama fabrikaları ,Bakırköy halı yıkama firmaları ,Bakırköy halı yıkama fabrikası gibi aradıgınızda karşınıza çıkan firmalar kendi web sitelerimi yoksa ücretsiz rehber sitelerimi diye dikkat etmelisiniz diyer unsuruda eklicek olursak firmaya ayit bir web sitesi varsa alan adı www.nastyahaliyikama.com gibi yoksa ilçe adı ile alınmış bir web sitesimi mesela Bakırköy halı yıkama.com gibi olmamalıdır sebebi ise türk ticaret kanunun 27846 sayılı kanununa göre işletmelerin bir web sitesi olma zorunlulugu vardır. Düşüncek olursak Bakırköy halı yıkama firmaları gibi isim olmıcagına göre vergiye tabi olmayan herhangi bir halı yıkamacıya fason olarak dedigimiz bu işi sadece sozunluk olarak yapan siz degerli müşterilerimizi magdur etmekte oldukca başarılı arkadaşlardan olma ihtimalı malesefki çok yüksek.

Bir diyer unsursa halılarınızı yıkatacagınız firmaların iletişim numaraları gsm mi yoksa sabit bir telefonmudur bunada çok dikkat edilmeli. Tabiî ki bu söylediklerimiz küçük çaplı bir araştırma oldugu için aklınızdaki soru işaretlerini tamamen yok etmeye yetmeyecektir. Onun için siz degerli müşterilerimize yıllardır tavsiye ettigimiz gibi halı yıkama hizmeti almadan önce firmayı bir defaya mahsusda olsa yerinde ziyaret etmelisiniz. Nastya profesyonel halı yıkama ailesi olarak siz degerli müşterilerimizi beylikdüzü ndebulunun halı yıkama fabrikamıza bekliyoruz gelin kendi gözlerinizle görün halılarınızı hangi şartlar altında yıkıyoruz hangi işlemlere tabi tutuyoruz. Bu soru işaretlerinden tamamen kurtulun.

BİZE NASIL ULAŞIRSINIZ ?

Bakırköy ilçesinden bize ulaşmak için bakırköy halı yıkama iletişim baglantı linkine tıklayarak iletişim adresinden telefon numaralarımıza veye bakırköy halı yıkama mail bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaştıgınız taktirde sizin adınıza bir kayıt oluşturulmaktadır. Oluşturulan kayıdın ardından bilgileriniz online olarak servis personelimizin terminaline düşmektedir. halılarınız alınmadan önce bakırköy halı yıkama servis bölgemize ait yetkili personelimiz tarafından aranıp detaylı bir biçimde bilgilendirilirsiniz.halılarınızı alıcagımız dakikaya kadar almış oldugunuz bilgi sayesinde saatlerce eve hapis olmakdan kurtulmuş olursunuz. uzman personelimiz tarafından alınan halılarınız. Halılarınızın detaylı bilgisi el termineline işlenir bu sayede halılarınızın kaç metre kare oldugu, adeti, nezaman alındıgı, nezaman teslim edilecegi ve tutarını içeren bir makbuz kesilir size teslim edilir. Böylelikle halılarınızı teslim alırken sürpriz bir hesapla karşılaşmamanız garanti altına alınmış olur.Bu işlem Portsis marka Profesyonel halı yıkama programı ile yapılmaktadır.

HALILARINIZI NASIL YIKIYORUZ ?

Halılarınız fabrikamıza geldikden sonra cinsine göre ayrılır. Cinsine göre ayrılan halılarınız Toz alma odasında tozlarından tamamen arındırılır. Toz arındırma işlemi bittikten sonra 12 fırçalı tam otamatik halı yıkama makinamızda halılarınız kimyasal içermiyen organik halı yıkama şampuanı ile yıkanır. yıkama işlemi de bittikten sonra santra fiş diye tabir edilen (Halı sıkma makinası ) da sularından arındırılır. Halı sıkma işlemi uygulanırken tekrar bir durulama işlemine tabi tutulur.
Not: Halı sıkma işlemi 8 bin devirli boru santrafiş dedigimiz halı sıkma makinası ile halılarınıza tek tek uygulanmaktadır.

HALILARINIZI NASIL KURUTUYORUZ ?

Nastya Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası Halı larınızı Halı sıkma işlemi bittikten sonra özel olrak tasarlanmış fırın sistemi ve nem alıcı özellige sahip halı kurutma odalarında kurutuyor. Bu sayede halılarınız tamamen kurutulur. size teslim edilirken tamamen kurumuş bir şekilde teslim edilir. X firmaların tabiri olan halılarınız biraz nemli havalandırın gibi komik şeylerle karşılaşmamış olursunuz.
Halı kurutma işlemide tamamlandıkdan sonra Hav alma dedigimiz (Halı tarama ve paketleme) işlemine tabi tutulur. bu sayede halılarınız tüy yatımına göre taranır. Tarama işlemi sona erdikten sonra uzman halı yıkama personelimiz tarafından leke analizi yapılır. Halınız leke analizinden geçerse stralil ambalaş ile paketlenir ve bakırköy halı yıkamabölgesine ait teslimat bölümüne verilir. Halınız leke analizi bölümünde personelimiz veya hav alma makinamız tarafından çıkmamış leke tespiti yapılırsa sizin bilginiz dahilinde tekrar yıkama işlemine tabi tutulur.
Halı kurutma odalarımız günlük 1500 M2 Halı kurutma kapasitesine sahiptir.
Bizi tercih ediceginiz için Nastya ailesi olarak teşekkür ederiz.

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama” üzerine 2 düşünce

 • Mayıs 23, 2016, 12:32 pm
  Kalıcı bağlantı

  Sn. İlgili,

  Beylikdüzünden Bakırköye taşınacağım ve halılarımın yıkanmasını talep ediyorum. Fiyatlarınızı ve ne zaman halıları almaya gelebilirsiniz merak ediyorum? Akabinde halıları aldıktan sonra kaç günde teslim ediyorsunuz?

  Cevapla
  • Mayıs 24, 2016, 12:52 am
   Kalıcı bağlantı

   Merhaba Mine hanım halılarınız aradığınız gün içerisinde alınır ve aradığınız gün dahil en geç 4 gün içerisinde teslim edilir. Halı yıkama fiyatlarımız halınızın cinsine göre değişmektedir. 0212 854 15 01 numaralı telefonumuzu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir