Beylikdüzü halı yıkama firmaları arasında 2006 yılından günümüze profesyonel hizmet sunuyoruz.

Nastya halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, yastık yıkama, battaniye yıkama, tül perde yıkama, stor perde yıkama, halı overlok hizmeti ve halı tamir hizmeti sunmaktayız.

Beylikdüzü marmara park avm arkasında bulunan tam donanımlı fabrikamız haftanın 7 günü ücretsiz servis imkanı ile hizmetinizdedir.

otomatik halı yıkama makinası

Beylikdüzü halı yıkama hizmeti almadan bilmeniz gerekenler?

Beylikdüzü halı yıkama fabrikaları arasında bir çok halı temizleme hizmeti sunan firma bulunmaktadır. Bu firmaların bir çoğu konum olarak beylikdüzü ilçesinde bulunmamakla beraberinde bir çoguda sunduğu temizlik hizmetini profesyonel olarak sağlamamaktadır. Sebeblerine gelicek olursak son 10 yılda halı yıkama sektörü en çok rabet gören sektörlerden birtanesidir. Bu nedenle yaptığı işin cidliyetini vede gayesi sadece para kazanmak olan şahıslar malesefki sezonluk olarak hizmet verdikleri için her sene aynı kişiler karşınıza farklı firma isimleriylede çıkmaktadır.

Kendi sunduğumuz hizmeti size anlatmak yerine bu konuda sizi bilgilendirerek altdaki videomuzu izleyerek fabrikamız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz ve halı yıkama firması seçerken daha bilinçli bir şekilde seçim yapabilirsiniz.

Beylikdüzü halı yıkama aşamaları

Nastya halı yıkama fabrikamızda halılarınız 11 aşamadan geçmektedir halı yıkama aşamaları aşağıdaki gibidir.

 1. Ücretsiz servis.
 2. Etiketleme.
 3. Ayrıştırma.
 4. Toz alma.
 5. Halı yıkama.
 6. Halı sıkma.
 7. Halı kurutma.
 8. Halı tarama.
 9. Kalite kontrol.
 10. Halı paketleme.
 11. Ücretsiz teslimat.

Halı yıkama aşamaları hakkında daha fazla bilgi almak için halı yıkama aşamaları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Beylikdüzü halı yıkama fiyatları

Beylikdüzü halı yıkama fiyatları halınızın cinsine ve m2 sine göre belirlenmektedir. Halı yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgi için firmamızı aramanızı tavsiye ediyoruz.

Beylikdüzü Halı Yıkama Video

Beylikdüzü halı temizliği, Beylikdüzü perde yıkama, Beylikdüzü halı tamiri, Beylikdüzü halı perde yıkama, Beylikdüzü el dokuma halı yıkama, Beylikdüzü step halı yıkama, Beylikdüzü nepal halı yıkama, Beylikdüzü tavsiye halı yıkama, Beylikdüzü bünyan halı yıkama, Beylikdüzü el halısı yıkama, Beylikdüzü yün halı yıkama, Beylikdüzü ipek halı yıkama, Beylikdüzü en yakın halı yıkama, Beylikdüzünde halı yıkayan firmalar, Beylikdüzü antika halı yıkama, en iyi halı yıkama firması Beylikdüzü

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama” üzerine 5 düşünce

 • Ocak 2, 2016, 4:06 pm
  Kalıcı bağlantı

  gerçekten çok açıklayıcı bir yazı olmuş yazınızdan nekadar profesyonel bir firma oldugunuz belli oluyor.

  Cevapla
 • Ocak 20, 2016, 5:52 am
  Kalıcı bağlantı

  Bu firmaya yagcı bedir halılarımı yıkattım ilk başta çok tereddüt ettim ama gerçekten sundukları hizmet harika çok memnun kaldık tekrardan teşekkür etmek istedim.

  Cevapla
 • Kasım 16, 2018, 10:19 am
  Kalıcı bağlantı

  Çok teşekkürler firmanız oldukça başarılı

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir