1986 yılında bir tekstil firmasında ilk Çalışma hayatına atılan Asım DADAŞ bir kaç yıl içerisinde. 1992 yılında Daşkar tekstil parazlama şirketini kurarak iplik, kumaş imalatı, parça boyama,ve boyane sektörlerinde faliyet göstererek.Geniş bir tecrübe sahip olmuştur.
2000 li yıllarda tekstil sektörünün türkiyede çökmesi sebebiyle kendisine yeni bir iş alanı açmak isteyen Asım DADAŞ Geçmişteki bilgi, birikim vetecrübelerine dayanarak
kendi meslegine en yakın olan halı yıkama sektörünü tercih ederek bunun üzerine.Nastya Profesyonel Halı Yıkama Fabrikasını 2007 Yılında kurarak Siz degerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.
Nastya profesyonel halı yıkama fabrikası Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için insan saglıgı,hijyeni ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Nastya Halı Yıkama Fabrikası son teknoloji halı yıkama makinası, halı sıkma makinası, Halı tarama makinası, toz alma dolabı, halı paketleme makinası, sanayi tipi çamaşır makinası ile yorgan ve battaniye yıkama, buharlı koltuk yıkama makinası, özel kurutma ve nem alma fırın sistem odaları ile 14 kişilik uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize tam donanımlı profesyonel hizmet vermektedir.
Nastya halı yıkama fabrikası halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde yıkama yatak yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama, halı tamiri, overlok ve ücretsiz servis imkanı ile siz degerli müşterilerilerimize hizmet vermektedir.

Misyon

Nastya Halı Yıkama Fabrikası Misyon Bildirgesi, müşterilerimize en yüksek kalitede profesyonel hizmet sunmanın benzersiz lideridir; Müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşı saygı ve gerçek kaygı sergileyerek, her zaman en iyilerden bir adım önde olmasını bekleyen en iyi eğitimli ve eğitimli ekip üyeleriyle. Her zaman çözüm arayacağız, mazeret aramayacağız.