Boğazköy Halı Yıkama Firmaları arasında en çok tercih edilen firma

Boğazköy halı yıkama firmaları arasında profesyonel olarak temizlik hizmeti sunan nastya halı yıkama fabrikası boğazköy de hizmetinizde. Esenyurt ilçesinde bulunan tam donanımlı profesyonel halı yıkama fabrikamız ve uzman kadromuz ile istanbul avrupa yakasında bulunan tüm semtlere ücretsiz servis imkanı ile halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, sandalye yıkama, stor perde yıkama, halı overloğu ve bie hizmeti sunmaktayız.

Boğazköy halı yıkama firmaları arasında tercih yapmadan önce oğazköy halı yıkama fabrikaları arasında en çok tercih edilen firma olarak siz değerli müşterilerimizi mehterçeşme mahallesinde bulunan halı yıkama tesisimize ziyaret ediyoruz halı yıkama tesisimizi ziyaret etmeye vaktiniz yoksa web sitemizde veya facebook sayfamızda bulunan firmamızla alakalı tanıtım videolarımızı izleyerek neden boğazköy halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olduğumuzu anlıyabilirsiniz.

Boğazköy Halı Yıkama Fiyatları

Boğazköy halı yıkama fiyatları için nastya halı yıkama fabrikamızı arayarak detaylı bilgi almanız mümkündür. Halı yıkama fiyatlarımız halınızın cinsine ve m2 sine göre değişektedir.

Boğazköy Halı Yıkama Aşamaları

 1. Aşama Kayıt İşlemleri.

Firmamızı aradığınız taktirde sizin adına bilgisayarda kullandığımız portsis marka halı yıkama programında bir kayıt oluşturulur. Bu kayıtda ad soyad, iletişim no, adres, ve özel notunuz eklenir kayıt oluştuğu an bölgenize ayit servis personelinde bulunan el termineline online olarak düşer ve verdiğiniz bilgiler dahilinde servis personelimiz hareket eder.

 1. Aşama Teslim Alma Aşaması.

Servis personelimiz tarafından halılarınız kapınızdan alınır ve kaç m2 olduğu, adeti, fiyat bilgisi, nezmaan teslim edileceği, saat bilgisine kadar içeren makbuz tarafınıza sunulur.

 1. Aşama Etiketleme Aşaması.

Fabrikamıza gelen halılarınız size verilen makbuz nosu dahilinde halılarınızın karışmaması için etiketlenir.

 1. Ayrıştırma Aşaması.

Etiketlenen halılar cinsine ve özelliğine göre ayrıştırılır. Firmamızda bütün halılar aynı şampuan ve aynı aşamalara tabi tutulmaz halınızın cinsine göre işlem yapılır.

 1. Toz Alma İşlemi.

Ayrılan halılarınız toz alma makinemiz ile diplerinde kalan toz,kıl gibi maddelerden dövme yöntemi ile arındırılır ve yıkama esnasında çamurlaşma riski ortadan kaldırılır.

 1. Aşama Halı Yıkama Aşaması.

Tozarından tamamen arındırılan halılarınız tam otomatik seyga marka teknoloji harikası halı yıkama makinesi ile tek tek yıkanır.

 1. Aşama Halı Sıkma Aşaması.

Yıkanan halılarınız rulo halinde tek tek boru tipi santrafüj ( sıkma makinesi ) ile teker teker sıkılarak %96 oranında sularından arındırılır.

 1. Aşama Kurutma.

Sularından tamamen arındırılan halılarınız cinsine göre fırınlı odalarımızda kurumaya bırakılır.

 1. Aşama Hav Alma ( Halı Tarama ) Kalite Kontrol.

Tamamen kuruyan halılarınız hav alma makinemizden geçirilir ve tüy yatımına doğru taranır bu esnada makine yardımı ile kalite kontrolü yapılır.

 1. Aşama paketleme.

Kalite kontrol aşamasından geçen halılarınız stretil ambalajlar ile paketlenir ve teslimat bölümüne teslim edilir. Kalite kontrol aşamasından geçemiyen halılar bilginiz dahilinde tekrar yıkama işlemine tabi tutulur.

 1. Aşama Teslimat Aşaması.

Tamamen hijyenik koşullarda temizlenen halılarınız  teslim gününe göre ücretsiz servis imkanımız ile tarafınıza teslim edilir.

Halı yıkama aşamalarımızı altdaki videomuzu izleyerekde görmeniz mümkündür. Ve hatta siz değerli müşterilermizi fabrikamızı ziyaret ederek neden Boğazköy halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen firma ünvanını taşıdığımızı görmeniz mümkündür.

Boğazköy Halı Yıkama Videoları

halı yıkama videoları
halı yıkama video

Halı Yıkama Tavsiyeleri sayfamıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Boğazköy Halı Yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir