Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece İstanbul un sahil semtlerinden birtanesidir. Emekli insanların tercih ettigi bir semt olmaktan çıkarak yerini turistlik bir mekan haline gelen Büyükçekmeceye  Son zamanlarda ilgi alaka çok artmıştır özelliklede yazları adım atılacak yer yok denilecek kadar kalabalık olan Büyükçekmece kışlarıda artık bir okadar  kalabalıktır. Peki bukadar ilgi ve alakaya ragmen büyükçekmecede hizmet sektörü ne durumdadır. Konumuzla alakalı olarak Büyükçekmece halı  yıkama firmalarını elimize alıcak olursak temizlik firmaları yeterlimidir. Yada kaçtanesi profesyonel halı  yıkama hizmeti vermektedir. Yada profesyonel halı yıkama hizmeti veren firmalar varmıdır. Diye merak ettiyseniz biz profesyonel halı yıkama hizmeti veriyoruz diyen bir firma söz konusuysa hemen aldanmayın biz nastya halı yıkama olarak önce bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Nasılmı bir iki adımda kısaca özetlemek gerekirse bir şekilde ulaştıgınız halı yıkama veya temizlik şirketi gerçekten varolan bir şirketmi yoksa sadece internet adresi veya kapınıza brakılan broşürden ibaretmidir. Bunu anlamanın bir tek yolu vardır. Hizmet alıcagınız halı yıkama veya temizlik söktöründeki herhangi bir firmayı yerinde ziyaret etmeniz. Bunu size açıklamamızın sebebi bizim gibi bu işi profesyonelce yapan firmaların haricinde sadece bir broşür ve telefon numarasıyla fason olarak tabir ettigimiz yani bir vergiye tabi degil bir işletme olmadan bu işi kaçak göçek yapan insanlar günümüzde maalesef mevcutdur. Sizde magdur olmak istemiyorsanız profesyonel halı yıkama hizmeti için nastya halı yıkama fabrikası hizmetinizdedir. Siz degerli müşterilerimizi fabrikamıza davet ediyoruz gelin sizi fabrikamızda agırlıyalım.

Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz ?

Halılarınız fabrikamıza geldikden sonra cinsine göre ayrılır. Cinsine göre ayrılan halılarınız Toz alma odasında tozlarından tamamen arındırılır. Toz arındırma işlemi bittikten sonra 12 fırçalı tam otamatik halı yıkama makinamızda halılarınız kimyasal içermiyen organik halı yıkama şampuanı ile yıkanır. yıkama işlemi de bittikten sonra santra fiş diye tabir edilen (Halı sıkma makinası ) da sularından arındırılır. Halı sıkma işlemi uygulanırken tekrar bir durulama işlemine tabi tutulur.
Not: Halı sıkma işlemi 8 bin devirli boru santrafiş dedigimiz halı sıkma makinası ile halılarınıza tek tek uygulanmaktadır.

Halılarınızı Nasıl Kurutuyoruz ?

Nastya Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası Halı larınızı Halı sıkma işlemi bittikten sonra özel olrak tasarlanmış fırın sistemi ve nem alıcı özellige sahip halı kurutma odalarında kurutuyor. Bu sayede halılarınız tamamen kurutulur. size teslim edilirken tamamen kurumuş bir şekilde teslim edilir. X firmaların tabiri olan halılarınız biraz nemli havalandırın gibi komik şeylerle karşılaşmamış olursunuz.
Halı kurutma işlemide tamamlandıkdan sonra Hav alma dedigimiz (Halı tarama ve paketleme) işlemine tabi tutulur. bu sayede halılarınız tüy yatımına göre taranır. Tarama işlemi sona erdikten sonra uzman halı yıkama personelimiz tarafından leke analizi yapılır. Halınız leke analizinden geçerse stralil ambalaş ile paketlenir ve Büyükçekmece halı yıkama bölgesine ait teslimat bölümüne verilir. Halınız leke analizi bölümünde personelimiz veya hav alma makinamız tarafından çıkmamış leke tespiti yapılırsa sizin bilginiz dahilinde tekrar yıkama işlemine tabi tutulur.
Halı kurutma odalarımız günlük 1500 M2 Halı kurutma kapasitesine sahiptir.
Bizi tercih ediceginiz için Nastya ailesi olarak teşekkür ederiz.

Etiketler;

büyükçekmece halı yıkama, büyükçekmece halı yıkama fabrikaları, büyükçekmece halı yıkama fiyatları, halı yıkama,

Büyükçekmece Halı Yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir