Çatalca Halı Yıkama

Çatalca Halı Yıkama firmaları arasında Nastya profesyonel halı yıkama firması da hizmet vermeye başlamışdır. Fabrikamıza yakınlıgı açısından Çatalca dan bize ulaştıgınız taktirde halılarınız gün içerisinde alınacaktır. Halı yıkama firmaları arasından öncü kuruluş olan firmamız İstanbul profesyonel halı yıkamacılar dernegi üyesidir.  Çatalca halı yıkama firmaları arasında öne çıkma sebebimiz önceligimiz müşteri memnuniyeti olmasıdır. Nastya halı yıkama fabrikası olarak amacımız günü kurtarmak degil siz degerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermektir.

Halı Yıkama dedigimiz zaman aklımıza onlarca soru işareti gelmektedir. Bu soru işaretlerinden bir kaçtanesi ne diye düşünecek olursak. acaba halılarımı temiz yıkıyorlarmı ? acaba halılarımı hangi şartlar altında yıkıyorlar ? acaba halılarım zarar görürmü ? acaba ları bir kenara bırakın Nastya Profesyonel Halı Yıkama Fabrikasını yerinde Ziyaret edin.Bütün bu soru işaretlerinden kurtulun. Sizde Nastya profesyonel halı yıkama fabrikasının garantili temizlik hizmetlerinden yararlanlanmak istiyorsanız. çatalca halı yıkama iletişim baglantı adresinden bize ulaşablirsiniz.bize ulaştıgınız taktirde sizin adınıza bir kayıt oluşturulmaktadır. Oluşturulan kayıdın ardından bilgileriniz online olarak servis personelimizin terminaline düşmektedir. halılarınız alınmadan önce Çatalca halı yıkama servis bölgemize ait yetkili personelimiz tarafından aranıp detaylı bir biçimde bilgilendirilirsiniz.halılarınızı alıcagımız dakikaya kadar almış oldugunuz bilgi sayesinde saatlerce eve hapis olmakdan kurtulmuş olursunuz. uzaman personelimiz tarafından alınan halılarınız. Halılarınızın detaylı bilgisi el termineline işlenir bu sayede halılarınızın kaç metre kare oldugu, adeti, nezaman alındıgı, nezaman teslim edilecegi ve tutarını içeren bir makbuz kesilir size teslim edilir. Böylelikle halılarınızı teslim alırken sürpriz bir hesapla karşılaşmamanız garanti altına alınmış olur.Bu işlem Portsis marka Profesyonel halı yıkama programı ile yapılmaktadır.

HALILARINIZI NASIL YIKIYORUZ ?

Halılarınız fabrikamıza geldikden sonra cinsine göre ayrılır. Cinsine göre ayrılan halılarınız Toz alma odasında tozlarından tamamen arındırılır. Toz arındırma işlemi bittikten sonra 12 fırçalı tam otamatik halı yıkama makinamızda halılarınız kimyasal içermiyen organik halı yıkama şampuanı ile yıkanır. yıkama işlemi de bittikten sonra santra fiş diye tabir edilen (Halı sıkma makinası ) da sularından arındırılır. Halı sıkma işlemi uygulanırken tekrar bir durulama işlemine tabi tutulur.
Not: Halı sıkma işlemi 8 bin devirli boru santrafiş dedigimiz halı sıkma makinası ile halılarınıza tek tek uygulanmaktadır.

HALILARINIZI NASIL KURUTUYORUZ ?

Nastya Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası Halı larınızı Halı sıkma işlemi bittikten sonra özel olrak tasarlanmış fırın sistemi ve nem alıcı özellige sahip halı kurutma odalarında kurutuyor. Bu sayede halılarınız tamamen kurutulur. size teslim edilirken tamamen kurumuş bir şekilde teslim edilir. X firmaların tabiri olan halılarınız biraz nemli havalandırın gibi komik şeylerle karşılaşmamış olursunuz.
Halı kurutma işlemide tamamlandıkdan sonra Hav alma dedigimiz (Halı tarama ve paketleme) işlemine tabi tutulur. bu sayede halılarınız tüy yatımına göre taranır. Tarama işlemi sona erdikten sonra uzman halı yıkama personelimiz tarafından leke analizi yapılır. Halınız leke analizinden geçerse stralil ambalaş ile paketlenir ve Çatalca halı yıkama bölgesine ait teslimat bölümüne verilir. Halınız leke analizi bölümünde personelimiz veya hav alma makinamız tarafından çıkmamış leke tespiti yapılırsa sizin bilginiz dahilinde tekrar yıkama işlemine tabi tutulur.
Halı kurutma odalarımız günlük 1500 M2 Halı kurutma kapasitesine sahiptir.
Bizi tercih ettiginiz için Nastya ailesi olarak teşekkür ederiz.

NEDEN NASTYA PROFESYONEL HALI YIKAMA FABRİKASI ?

Nastya Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası Müşterilerine Fabrikamızı Gezme İmkanı Saglıyor.
Nastya Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası Halıları sokakda degil özel fırın sistem ve nem alma odalarında kurutuyor.
Nastya Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası Hijyeni ve Müşteri saglıgını birinci planda tutmaktadır
Nastya Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası Kimyasal içermeyen organik halı yıkama şampuanı kullanmaktadır.
Nastya Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası Türkiye Halı yıkamacılar dernegi üyesidir.
Nastya Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası İstanbul da halı yıkama fabrikaları arasında öncü kuruluştur.
Nastya Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası 14 kişilik uzman kadrosuyla tam donanımlı hizmet vermektedir.

Çatalca Halı Yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir