Esenkent bahçeşehir halı yıkama hizmeti

Esenkent halı yıkama firmaları arasında 2007 yılından günümüze temizlik sektöründe hizmet sunan firmamız nastya halı yıkama fabrikası esenkent bahçeşehir halı yıkama fabrikaları arasında profesyonel hizmet sunmaktadır.

Esenekent Temizlik hizmetlerimiz

Halı yıkama, yerinde yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, yastık yıkama, yatak örtüsü yıkama, stor perde yıkama, halıflex yıkama, halı overloğu ve halı tamir hizmetidir.

Esenkent halı yıkama ‘da neden biz ?

 • Esenkent halı yıkama firmaları arasında firmamızı tercih ettiğiniz taktirde sizin adınıza bilgisayarda kayıt oluşturulur.
 • Esenkent bölgesine ayit servis personelimizde bulunan terminale adresiniz ve müşteri bilgileriniz online olarak düşer.
 • Servis personelimiz tarafından aranarak detaylı bilgi verilerek halılarınızın nezaman alınacağı hakkında bilgi verilir.
 • Halılarınızı almaya gelen personelimiz halılarınızı alırken kapınızda halınızın adeti, m2 si, fiyatı, teslim tarihini içeren makbuz tarafınıza teslim edilir.

Esenkent halı yıkama hizmeti için firmamızı aradığınız taktirde halılarınız aradığınız gün içerisinde alınmaktadır.

Halılarınızı nasıl yıkadığımızı merak ediyorsanız sayfamıza göz atabilirsiniz. Halı yıkama aşamaları

Esenkent halı yıkama fiyatları

Halı yıkama fiyatlarımız halınızın cinsine ve m2 sine göre belirlenmektedir. Fiyat bilgisi için lütfen firmamızla irtibata geçiniz. 0212 854 15 01 – 30 21

Esenkent halı yıkama tavsiye

Esenkent halı yıkama firmaları arasında tercih yapmadan önce siz değerli müşterilerimize mağdur olmamanız için tavsiyelerimiz var. Halı yıkama tavsiyeleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Esenkent halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen firma ünvanını taşıyan firmamız siz değerli müşterilerimizi esenyurt mehterçeşmede bulunan fabrikamıza davet ediyor. Neden en çok tercih edilen firma ünvanını taşıdımızı kendi gözlerinizle görün ve sizin saglığınıza ne derece önem verdiğimizi görün.

Fabrikamızı ziyaret etmeye vaktiniz yoksa alt taraftan fabrikamızın içerisinde çekilmiş olan tanıtım videomuzu izleyerekde bilgi sahibi olabilirsiniz.

halı yıkama videoları
halı yıkama video

Faydalı bilgiler

Esenkent halı yıkama iletişim

Adres: mehterçeşme mahallesi ufuk caddesi no 71/a esenyurt / İstanbul

Tel: 0212 854 15 01 – 0212 854 30 21

Gsm: 0542 481 58 34

E posta: info@nastyahaliyikama.com

NOT: Halıalrınız en geç 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. halılarınızı kapalı özel fırınlı odalarda kurutmaktayız.

https://goo.gl/XfjSCm

Esenkent Halı Yıkama

Esenkent Halı Yıkama” üzerine bir düşünce

 • Eylül 18, 2017, 2:58 am
  Kalıcı bağlantı

  Esenkent’de otoruyorum 6 yıldır nastya halı yıkama ile çalışmaktayım. Gerçekten işinin hakkının veren ve herkese tavsiye edebileceğim güzel bir firma. Teşekkürler

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir