Esenyurt halı yıkama firmaları arasında Nastya halı yıkama fabrikası Profesyonel olarak halı yıkama , koltuk yıkama, yerinde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, halı tamiri, halı saçak tamiri, overlok ve bie bant hizmeti vermektedir. Sizde profesyonel olarak sundugumuz hizmetlerden herhangi birini almak istiyorsanız dogru yerde oldugunuzdan eminolabilirsiniz. Nastya halı yıkama fabrikası öncelik olarak insan sağlıgı ve kaliteli hizmet anlıyışından yola çıkarak siz degerli müşterilerimizin magdur olmaması için bu sektörde yatırımlar yaparak teknolojik ve hijyenik bir ortamda hizmet vermektedir. Siz degerli müşterilerimizi şu konuda uyarıyoruz halılarınızı veya hizmet alıcagınız firmayı magdur olmamak için araştırınız.

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikaları

Esenyurt halı yıkama firmaları arasından seçeceginiz firma gerçekte varolan bir firmamı? Yada size yansıttıgı kadar profesyonel hizmet vermektemidir yoksa bu işi cildi derecede profesyonel olarak yapan firmalardan alıntımı yapmışlardır? Bunları anlamanın birkaç basit yolu var aslında örnegin internet ortamından google ye esenyurt halı yıkama yazdıgınızda çıkan firmalar arasında seçim yaparken incelediginiz firmanın bir rehber sitesinde kaydı degilde kendi firmalarına ayit bir web sitesi olması gerekmektedir. Diyer husussa seçeceginiz firmanın alan adı www.nastyahaliyikama.com gibi olmalıdır. Esenyurt halı yıkama , Esenyurt halı yıkama fabrikaları , Esenyurt halı yıkama firmaları gibi olmamalıdır. Nedeni ise türkticaret kanuna göre vergiye kayıtlı oldugu firma ismi ile bir web sitesi olması zorunludur. Semt isimleri ile alınmış halı yıkama firmalarına itibar etmemenizi öneririz. Düşünsenize esenyurt halı yıkama fiyatları diye firma olamıcagına göre bu işi sezonluk yapan herhangi bir yeri olmayan fason halı yıkama diye tabir ettigimiz siz degerli müşterilerimizi magdur eden arkadaşlardan birileridir. Ve bir şekilde ulaştıgınız firmaların telefon ları sabir bir telefonmu yoksa gsm numarasımıdır. Bunada çok dikkat edilmelidir. Verdigimiz bu tavsiyerin en önemlisi aslında hizmet alıcagınız firmayı yerinde ziyaret etmenizdir. Bizde Nastya halı yıkama fabrikası olarak sizi Esenyurt Mehterçeşme mahallesi ufuk caddesindeki halı yıkama fabrikamıza davet ediyoruz. Böylelikle halılarınızın hangi şarlar altında yıkandıgını hangi işlemlere tabi tutuldugunu kendi gözlerinizle görün ve bütün bu soru işaretlerinden kurtulun.

Esenyurt Halı Yıkama Fiyatları

Esenyurt da halı yıkama fiyatı almak için lütfen halı yıkama iletişim bölümünden bizi arayınız.Esenyurt fabrikamıza yakınlıgı açısından birinci bölgemizdir. Aradıgınız gün içerisinde halılarınız alınmaktadır. Alınan halılarınız 3 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Esenyurt da halı yıkama Fiyatları nekadar?

Örnek olarak Nastya halı yıkamanında üye oldugu phtyd (Profesyonel Halı temizlemecileri Yardımlaşma) derneginin belirledigi fiyatlar şöyle sıralanmıştır.
MAKİNE HALILAR 6,00 TL M2
ISPARTA,MİLAS, BÜNYAN HALILAR 15,00 TL M2
SHAGGY, STEP HALILAR  10,00 TL M2
ÇİN, NEPAL HALILAR  15,00 – 25,00 TL M2
Not: Bu fiyatlar örnektir. Fabrikamızda Fiyatlar farklıdır. Bilgi almak için bize ulaşın.

Bize Nasıl Ulaşırsınız ?

bize ulaşmak için esenyurt halı yıkama iletişim baglantı linkine tıklayarak iletişim adresinden telefon numaralarımıza veye esenyurt halı yıkama mail bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaştıgınız taktirde sizin adınıza bir kayıt oluşturulmaktadır. Oluşturulan kayıdın ardından bilgileriniz online olarak servis personelimizin terminaline düşmektedir. halılarınız alınmadan önce halı yıkama servis bölgenize ait yetkili personelimiz tarafından aranıp detaylı bir biçimde bilgilendirilirsiniz.halılarınızı alıcagımız dakikaya kadar almış oldugunuz bilgi sayesinde saatlerce eve hapis olmakdan kurtulmuş olursunuz. uzman personelimiz tarafından alınan halılarınız. Halılarınızın detaylı bilgisi el termineline işlenir bu sayede halılarınızın kaç metre kare oldugu, adeti, nezaman alındıgı, nezaman teslim edilecegi ve tutarını içeren bir makbuz kesilir size teslim edilir. Böylelikle halılarınızı teslim alırken sürpriz bir hesapla karşılaşmamanız garanti altına alınmış olur.Bu işlem Portsis marka Profesyonel halı yıkama programı ile yapılmaktadır.

Halılarınızı nasıl yıkıyoruz ?

Halılarınız fabrikamıza geldikden sonra cinsine göre ayrılır. Cinsine göre ayrılan halılarınız Toz alma odasında tozlarından tamamen arındırılır. Toz arındırma işlemi bittikten sonra 12 fırçalı tam otamatik halı yıkama makinamızda halılarınız kimyasal içermiyen organik halı yıkama şampuanı ile yıkanır. halı yıkama işlemi de bittikten sonra santra fiş diye tabir edilen (Halı sıkma makinası ) da sularından arındırılır. Halı sıkma işlemi uygulanırken tekrar bir durulama işlemine tabi tutulur.
Not: Halı sıkma işlemi 8 bin devirli boru santrafiş dedigimiz halı sıkma makinası ile halılarınıza tek tek uygulanmaktadır.

Halılarınızı nasıl kurutuyoruz ?

Nastya Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası Halı larınızı Halı sıkma işlemi bittikten sonra özel olrak tasarlanmış fırın sistemi ve nem alıcı özellige sahip halı kurutma odalarında kurutuyor. Bu sayede halılarınız tamamen kurutulur. size teslim edilirken tamamen kurumuş bir şekilde teslim edilir. X firmaların tabiri olan halılarınız biraz nemli havalandırın gibi komik şeylerle karşılaşmamış olursunuz.
Halı kurutma işlemide tamamlandıkdan sonra Hav alma dedigimiz (Halı tarama ve paketleme) işlemine tabi tutulur. bu sayede halılarınız tüy yatımına göre taranır. Tarama işlemi sona erdikten sonra uzman halı yıkama personelimiz tarafından leke analizi yapılır. Halınız leke analizinden geçerse stralil ambalaş ile paketlenir ve halı yıkama bölgesine ait teslimat bölümüne verilir. Halınız leke analizi bölümünde personelimiz veya hav alma makinamız tarafından çıkmamış leke tespiti yapılırsa sizin bilginiz dahilinde tekrar yıkama işlemine tabi tutulur.
Halı kurutma odalarımız günlük 1500 M2 Halı kurutma kapasitesine sahiptir.
Bizi tercih ediceginiz için Nastya ailesi olarak teşekkür ederiz.

halı yıkama videoları
halı yıkama video

 

Esenyurt Halı Yıkama