Halı yıkama tavsiye “lerimiz siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması için 10 yıllık firma geçmişimizde vede 25 yıllık ticaret tecrübemize dayanarak mağduriyetinizi önlemek için siz değerli müşterilerimize sektörümüzle alakalı tavsiyelerimiz var.

halı yıkama tavsiyeleri
halı yıkama tavsiye
  • Halı yıkama hizmeti alıcağınız firmayı yerinde ziyaret ediniz.

Hizmet almadan önce bir şekilde ulaştığınız firmayı adresinde ziyaret ederek firmanın hangi şartlar altında hizmet sunduğunu, sizin sağlığınıza ne derece önem verdiği hakkında bilgi sahibi olun.

  • Firmanın tanıtım videosunu izleyin.

Firmayı yerinde ziyaret etmeye vaktiniz yoksa firmaya ayit tanıtım videosu isteyin ve gerçekten size yansıtıldığı gibi profesyonel halı yıkama fabrikası olup olmadığını değerlendirin.

  • Halı yıkama aşamaları hakkında bilgi alın.

Firmanın halı yıkama aşamaları hakkında bilgi alın örneğin : halılarınızı nasıl yıkıyor, yıkama teknikleri nasıl, halıları nasıl kurutuyor, tüm halılara aynı şampuanlarımı kullanıyor, gibi bilgileri edinin.

  • Halı yıkama yorumları ve halı yıkama şikayetlerine bakın.

Firmanın internet sitesine bakarak müşteri yorumlarına göz atın vede google yardımı ile firma ismini başa yazarak örnek: nastya halı yıkama şikayet gibi çıkan sonuçlara göz atın genelde müşteriler şikayetlerini şikayetvar.com web sitesine bildirmektedir.

  • Halı yıkama tavsiyeleri üzerinden yola çıkın.

Herhangi bir halı yıkama firması hakkında kararsız kaldıysanız bulunduğunuz bölge adını başa yazarak örnek: beylikdüzü halı yıkama tavsiye, esenyurt halı yıkama tavsiye veya genel olarak halı yıkama tavsiye diye arattırma yaparak sonuçlar arasından doğru karara varabilirsiniz.

  • Firma servisi ücretlimi ? Ücretsizmi ? Bilği alın.

Halı yıkama hizmeti sunan bazı firmaların belirlediği servis ücretleri vardır örnek: 1 adet halınız var ve bu halınız 1 m2 firmada halının m2 sini 4 tl ye yıkamaktadır böyle durumlarda firmalar 40 tl gibi bir ücret yazabiliyor bu konuda bilgi sahibi olmanız mağdur olmanızı önleyecektir. Not: firmamızda servis ücreti yoktur. İstanbul avrupa yakası tüm semtlere 1 adet halınızda olsa 10 adet halınızda servisimiz ücretsiz.

  • Nastya halı yıkama tavsiye…!

Yukarıda siz değerli müşterilerimize bulunduğumuz tavsiyeler halı yıkama hizmeti almadan önce uygulamanız gereken aşamalardır. En önemlisi ise kesinlikle hizmet almadan önce firmayı ziyaret etmeniz firmayı ziyeret etmeye vaktiniz yoksa firmanın içerinde çekilmiş firmaya ayit bir tanıtım videosu izlemenizdir.

Nastya halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimizi esenyurt mehterçeşme mahallesinde bulunan fabrikamıza davet ediyoruz. Firmamızı ziyaret etmeye vakniz yoksa halı yıkama video linkinden tanıtım videomuzu izleye bilirsiniz.

Halı Yıkama Tavsiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir