innovia halı yıkama, için innovia 2 sitesi karşısında hizmet sunan nastya halı yıkama istanbul avrupa yakası tüm semtlere ücretsiz servis imkanı ile halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, halı tamiri ve halı overlok hizmeti sunmaktadır.

İnnovia halı yıkama için firmamıza ulaştığınız taktirde innovia siteleri firmamıza yakınlığı açısından 1. Bölgemiz olarak değerlendirlmektedir ve gün içerisinde halılarınız alınmaktadır. Firmamızda sunduğumuz tüm hizmetlerimizden gün içerisinde saat önemli olmadan yararlanmanız mümkündür. Not: koltuk yıkama için randevu almalısınız.

halı toz alma aparatı
halı toz alma

İnnovia Halı yıkama

Halı yıkamanın önemi

Evlerimizi ve iş yerlerimizi kimi zaman dekor olarak kimi zamansa ihtiyaç olarak kullandığımız halılar zamanla kirlenmektedir. Bu zaman birimi uzmanlara göre 3 aydır, sebebi kullanım yoğunluğu olsun olmasın ve hatta temizlik esnasında halınızı elektrik süpürgesiyle süpürsenizde sadece yüzeysel olarak bir temizlik elde etmiş olursunuz, ve hatta elektrik süpürgesi halıya sürtününce bazı tozları çekerken bazılarınıda halının hav özelliği sebebi ile dibe çökmektedir. Halının dibinde biriken tozları ve bakteri oluşturan zararlı cisimleri elektrik süpürgesiyle temizlemek mümkün değildir.

Halı diplerindeki tozları eski dönemlerde hatırlarsınızki halı yıkama kültürü bukadar gelişmemiş ve halıları sokaklarda yıkarlardı ve hatta yıkamasalar bile evlerde temizlik yaparken halıyı süpürmeden dışarıya asıp pat pat denilen aparat ile halıyı döverlerdiki diplerinde kalan tozların, kirlerin çıkması için, günümüzde ise bu işlemi yapmak hem imkansız hemde bu zahmete girmenize değmez denilebilir.

Halı yıkama

Fabrikamızda yukarıdada bahsettiğimiz gibi toz alma makinası kullanılmaktadır, halılar yıkama aşamasına geçmeden önce halıların tozu makinelerde alınır hem halının daha temiz olması sağlanır hemde halı su ile teması esnasında çamurlaşma riski ortadan kaldırır.

Halılarınız firmamıza tam otomatik makinelerde teker teker yıkanır durulanır ve teker teker sıkılır, kurutma işlemimiz kapalı fırınlı odalarda yapılmaktadır. Kurutma işleminden sonra halınız hav alma ( halı tarama makinası ) ile taranır kalite kontrolü yapılır. Halı yıkama aşamaları hakkında daha fazla bilgi için sayfamıza göz atabilirsiniz veya halı yıkama video ’ muzu izleye bilirsiniz.

innovia halı yıkama,innovia 1 halı yıkama, innovia 2 halı yıkama, innovia 3 halı yıkama, innovia halı yıkama iletişim, 0212 854 15 01 – 0212 854 30 21 Adres: İnnovia 2 karşısı ufuk cad. no 71 Esenyurt / İstanbul

 

İnnovia Halı Yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir