Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası ?

Nastya Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası İstanbul Avrupa Yakası Bölgesinde Ücretsiz servis imkani ile siz degerli müşterilerimize halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde temizleme, zebra perde temizleme, halı tamiri ve overlok hizmeti vermektedir.İstanbul Avrupa Yakası Profesyonel Halı yıkama Fabrikaları arasından Nastya Profesyonel Halı Yıkama Fabrikasını Seçtiginiz için pişman olmayacagınıza söz veriyoruz.Halı yıkama fiyatları için İletişim bilgilerinden Nastya Profesyonel Halı Yıkama Merkezi ne Ulaşabilirsiniz.

Nastya Profesyonel halı yıkama fabrikamızda halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre sınıflandırılır.Cinse ve özellige göre sınıflandırma işlemi bittikden sonra halılarınız halı, toz alma işlemine tabi tutulur. Tozlarından arındırılan halılarınız,12 fırçalı ve Bilgisayarlı tam otomatik halı yıkama makinamızda önü ve arkası olmak üzere iki defa bol su ile yıkanır. Nastya Profesyonel halı yıkama fabrikamızda, Sağlık Bakanlığı onaylı, kimyagerlerimiz tarafından geliştirilmiş organik halı yıkama şampuanı kullanılmaktadır. organik halı yıkama şampuanı halılarda yumuşaklık, parlaklık ve maksimum hijyen sağlamaktadır.Nastya organik halı yıkama şampuanı kesinlikle Kimyasal madde içermemektedir.Bu sayede halılarınızın özüne ve yüzeyine zarar vermeden aklınızdaki temizliğin en üst noktasında bir performans saglayarak evlerimizin en önemlileri olan halılarınızı güvence altında yıkatmış olursunuz.

Halılarınız Nastya Profesyonel Halı Yıkama fabrikasında halı yıkama işlemi bittikten sonra santrafiş (halı sıkma makinası) işlemine tabi tutularak 8000 devirli halı sıkma makinasında (santrafiş) fazla sulardan arındırılır.bu işlem sırasında tekrar bir durulama işlemi uygulanır.Bu işlem 4 dakika sürmektedir.4 dakikalık halı sıkma işlemi tamamlandıkdan sonra. 4 bir tarafı kapalı fırın sistemi ile özel olarak tasarlanmış halı kurutma odalarımızda kurutulmaktadır.Halı Kurutma işlemi’de tamamlandıkdan sonra Hav alma dedigimiz bölümde tamamen bilgisayarlı son teknoloji makinamızda halılarınızın tüylerinin yatımına taranır ve halılarınız bu makina sayesinde el degmeden paketlenir.Halı tarama ve paketleme işlemi bittikten sonra halılarınız teslim edilmek üzere servis bölümüne gönderilir.Servis bölümünde halılarınız teslim tarihine göre hijyenik bir şekilde siz degerli müşterilerimize teslim edilmeyi bekler.
Şikayetlerinizi Bize Memnuniyetinizi Dostlarınıza Bildirin.

Etiketler,

halı yıkama, profesyonel halı yıkama, halı yıkama fiyatları, beylikdüzü halı yıkama, esenyurt halı yıkama, avcılar halı yıkama, mimaroba halı yıkama, halı yıkama firmaları, esenkent halı yıkama

Profesyonel Halı Yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir