Shaggy halı yıkama ve Shaggy halı modelleri

Shaggy  halı  ismini ingilizce kelimeden almış türkçe anlamı taranmamış demektir. uzun ve seyrek hav dokusuna sahip bir halı çeşidi olarak üretilmiştir.

shaggy halı nasıl temizlenir
shaggy halı yıkama

Şhaggy halı bildiğimiz diger normal halı ismini taşır fakat kullanım şekli bakımından diğer halılara göre biraz daha hassas  kullanımı ve temizliği daha zor bir özelliğe sahip olmakla beraber deforme olma süreside diğer halı cinsine göre daha az ömürlü dür sebebi ise tecrübelerimize göre çok uzun havlı ve aynı zamanda seyrek doku yapısına sahip olmasından kaynaklanıyor.

Açıklamak gerekirse  normal halıda hav yüksekliği sıkı ve kısa olmasından dolayı kullanım  esnasında baskılara  daha fazla direnç gösterir normal makina halısı  sıklığından dolayı dikey durarak kiri ve lekeyi çok fazla göstermemektedir.

shagy halı nasıl yıkanır
shaggy halı modelleri

Shaggy halı  ise uzun ve seyrek hav yapısından dolayı  baskı ve ezilmelere karşı direnç  gösteremediğinden kirlenme ve lekelere karşı hassasdır. Shaggy halının  kullanım  esnasında uzun hav yapısından kaynaklı   ipliklerin  uç kısmının  bükümlerinin  açılması gözle görülür renk değişikliğine uğrar  ve halının uç kısımlarının kirliymiş gibi görünmesine sebebiyet verir.

Son zamnlarda üretimi yapılan vakkumlu halı yıkama makinaları shaggy halılardaki müşteri şikayetlerini askariye indirmeyi başarmıştır

Firmamızda seyga marka vakumlu tam otomatik ve 10 adet fırçalı halı yıkama makinesi kullanılmaktadır.

Shaggy Halı Yıkama Aşamaları

Ücretsiz Servis, Etiketleme, Ayrıştırma, Toz Alma, Halı Yıkama,Halı  Sıkma, Halı Kurutma, Halı Tarama, Halı Paketleme,

Detaylı bir şekilde shaggy halı yıkama aşamalarımız hakkında bilgi sahibi olmak için halı yıkama aşamaları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Shaggy halı modelleri

  • İpek shaggy
  • makarna shaggy
  • step shaggy
  • sentetik shaggy
  • örme shaggy
  • örme shaggy
  • dokuma shaggy

Shaggy halı yıkama için 0212 854 15 01 – 30 21 numara telefonlardan birini aramanız yeterli olacaktır.

Shaggy Halı Yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir