step halı nasıl yıkanır
step halı modelleri

Step halı aslında bir halı markası olup ürettiği halıya verdiği isimden dolayı o halı cinsinin ismi step olarak kalmıştır. Günümüzdeki birçok halı markasında olduğu gibi.

Step halı diye adlandırılan halılar iki ayrı dokuma efsaflı yapının birbirine yapıştırılmasıyla oluşan bir halı cinsidir.

Halının yapımında kullanılan yapıştırma özellikli kimyasal maddelerden dolayı yıkanması risk teşkil eden halı sınıfına girmektedir..

Halı üretim fabrikaları işin kolayını bulup ürettikleri halılara  (yıkanmaz silinir ) ibaresini temizleme talimatına yazdıkları gibi bu halı ların arkasındada aynı ibareyi görebiliriz.

Step Halı Yıkanırmı ? Yıkanmazmı ?

step halı nasıl yıkanır
step halı yıkama

Öncelikle markası ve modeli ne olursa olsun yıkanmayan halı çeşidi kesinlikle yoktur.

Fakat konumuz ile alakalı olarak Step halılardan bahsedelim evlerimizde veya iş yerlerimizde yerlere serip günlerce ve aylarca üzerinde ayakkabılarımızla veya çoraplarımızla dolaştığımız step halılar vazgeçilmez ev eşyalarımızdandır.

Mantık olarakta üzerimize giyidiyimiz elbiselerden daha fazla dikkat etmediğimiz , aynı zamanda  üzerimize giyidiyimiz elbisemizden bile daha az kirlenmesine  ve leke olmamasına özen göstermediğimiz bir eşyamızın yıkanmadan yanlızca silerek  temiz ve bakterisiz hale gelebilmesi sizce mümkünmüdür ?  Malesefki bu tarz halı modellerinde fabrikalar halının yıkama talimatına YIKANMAZ SİLİNİR leke tutmaz, bakteri barındırmaz gibi ibareler kullanarak bizleri inandırmaya çalışıyorlar.

Bu mantıkla gidersek üzerimize giydiğimiz giysileri yıkamak yerine silerekte temizleyebilriz fikrine kapılmamak mümkün değildir.  ( tabi eyer inanırsak. )

Step halı yıkama ve aşamaları

Step halı yıkama hizmetimiz ve diyer halı yıkama hizmetleri için uyguladığımız işlemler halınızın yıkama talimatına uygun yapılmaktadır.

step halı yıkama aşamaları

  • Ücretsiz Servis
  • Etiketleme
  • Ayrıştırma
  • Toz Alma
  • Halı Yıkama
  • Halı  Sıkma
  • Halı Kurutma
  • Halı Tarama
  • Halı Paketleme

step halı yıkama aşmaları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen halı yıkama aşamaları hakkında sizlerle paylaştığımız sayfamıza göt atınız.

Step halı yıkama fiyatları neye göre belirlenmektedir ?

İstanbul step halı yıkama merkezi olarak iletişim numaramız 0212 854 15 01 – 30 21 numaralı telefondan bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Step Halı Yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir