Tepecik halı yıkama, tepecik halı yıkama hizmetleri, tepecik halı yıkama aşamaları, tepecik halı yıkama tavsiye, tepecik halı yıkama fiyatları, büyükçekmece tepecik halı yıkama iletişim,

Tepecik halı yıkama fabrikaları arasında en çok tercih edilen firma nastya profesyonel halı yıkama fabrikası siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetler aşağıda sıralanmıştır.

Hizmetlerimiz : halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde yıkama, yatak yıkama, yastık yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak örtüsü yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, halı overloğu ve halı tamir hizmeti.

Büyükçekmece tepecik halı yıkama firmaları arasında neden en çok tercih edilen firma ünvanını taşıdığımızı merak ediyorsanız sizleri beylikdüzünde bulunan halı yıkama fabrikamıza davet ediyoruz.

büyükçekmece tepecik halı yıkama
tepecik halı yıkama

Tepecik halı yıkama aşamaları

Ücretsiz servis:

Halı yıkama veya diğer temizlik hizmetlerinizden faydalanmak için firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde ücretsiz servis imkanı ile aradığınız gün içerisinde halılarınız alınır.

Halı ayrıştırma:

Fabrikamıza ulaşan halılarınız size halılarınızı teslim alırken kesilen makbuz numarası ile etiketlenir ve halıların karışma riski ortadan kaldırılır.

Etiketleme:

Etiketlenen halılarınız cinsine göre ayrılır. Örnek : makina halısı, shaggy halı, el dokuma halısı gibi ayrıştırma yapılır. Sebebi ise tüm halı çeşitleri aynı sistem ile yıkanmaz her halı farklı aşamalara tabi tutulur.

Toz alma:

Ayrıştırma aşamasından sonra halılarınız toz alma makinası ile tozlarından arındırılır ve yıkama esnasında çamurlaşma riski ortadan kaldırılarak daha hijyenik bir yıkama elde edilir.

Halı yıkama:

Tozlarından tamemen arındırılan halılarınız tam otomatik bilgisayar sistemli halı yıkama makinelerinde uzman personelimiz tarafından teker teker yıkama işlemine tabi tutulur

Halı sıkma ( santrafüj ):

Yıkanan ve durulan halılarınız boru santrafüj makinemizde teker teker sıkılır ve tekrar bir durulama işlemine tabi tutularak %96 oranında sularından arındırılır.

Fırın kurutma:

Sularından arındırılan halılarınız halınızın cinsine göre fırın kurutma odalarımıza asılarak kurutulmaya bırakılır. Fırınlarımızın sıcaklığı ve nem oranı halınızın cinsine göre ayarlanmaktadır.

Hav alma ( halı tarama )

Kuruyan halıalrınız hav alma makinemiz ile taranarak kalite kontrolu yapılır çıkmayan bir leke mevcut ise müşteriye bilgi verilerek tekrara yıkama işlemine tabi tutulur.

Paketleme :

Taranan ve kalite kontrolü geçen halılarınız doğa dosu özel steril ambalajlar ile teker teker paketlenir ve bölgenize ayit servis bölümüne teslim edilir.

Teslimat aşaması:

Paketlenen ve teslim günü gelen halılarınız bekletilmeden servis personelimiz tarafında hiç bir servis ücreti talep edilmeden tarafınıza teslim edilir.

Halı yıkama aşamaları hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Tepecik halı yıkama tavsiye

Tepecik halı yıkama firmaları arasından seçim yapmadan önce mağdur olmamanız için siz değerli müşterilerimize en önemli 3 tavsiyemizi sunacağız.

  1. Tavsiyemiz: hizmet almadan önce kesinlikle firmayı yerinde ziyaret ediniz ve firmanın size yansıttığı gibi gerçekten profesyonel hizmet veren bir fabrika olup olmadığını doğrulayın.
  2. Tavsiyemiz: firmayı ziyaret etmeye vaktiniz yoksa fabrikanın içerisinde çekilmiş tanıtım videosu isteyin ve videoyu izleyerek firmanın halıalrınızı hangi aşamalara tabi tuttuğunu ve hijyen kuralarına ne derece önem verdiği hakkında bilgi edinin. Firmamıza ayit tanıtım videosu için halı yıkama video bağlantı linkine tıklamanız yeterlidir.
  3. Tavsiyemiz: firmanın adı başa gelecek şekilde örnek: nastya halı yıkama şikayet gibi arattırma yapınız ve çıkan sonuçları inceleyerek firmanın hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti hakkında bilgi edine bilirsiniz.

Daha çok halı yıkama tavsiyeleri için tıklayınız.

Tepecik halı yıkama fiyatları

Tepecik halı yıkama fiyatları halınızın cinsine ve m2 sine göre değişmektedir. Tepecik halı yıkama fiyatları için fabrikamızı arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Büyükçekmece tepecik halı yıkama iletişim

0212 854 15 01

0212 854 30 21

0542 481 58 34

Tepecik Halı Yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir