Yakuplu halı yıkama

Yakuplu halı yıkama firmaları arasında başta halı yıkama hizmeti olmakla beraberinde koltuk yıkama, yerinde yıkama, yatak yıkama, yastık yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak örtüsü yıkama, stor perde yıkama, halı overloğu ve halı tamir hizmeti sunmaktayız.

Beylikdüzü yakuplu halı yıkama fabrikaları arasında 10 yıldır profesyonel halı yıkama hizmeti sunan firmamız nastya halı yıkama siz değerli müşterilerimize ücretsiz servis imkanı ile hizmet sunmaktadır ve yakuplu halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen firma ünvanınıda taşımaktadır.

beylikdüzü yakuplu halı yıkama fabrikası
yakuplu halı yıkama

Halılarınızı nasıl yıkıyoruz ? Halı yıkama aşamaları.

 1. Aşama ücretsiz servis hizmeti.
 2. Aşama halı etiketleme aşaması.
 3. Aşamamız halıları cinsine göre ayrıştırma.
 4. Aşama halı toz alma.
 5. Aşama halı yıkama.
 6. Aşama halı sıkma ( santrafüj )
 7. Aşama halı kurutma ( fırınlı oadalarda )
 8. Aşama halı kurutma.
 9. Aşama kalite kontrol.
 10. Aşama halı paketleme ve ücretsiz teslimat.

Halı yıkama aşamaları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen sayfamıza göz atınız.

Yakuplu halı yıkama firmaları arasında firmamızı tercih ettiğiniz zaman halılarınız aradığınız gün içerisinde alınmaktadır. Beylikdüzü yakuplu fabrika konumumuza yakınlığı açısından 1. Bölgemiz olarak değerlendirilmektedir.

Yakuplu halı yıkama fabrikaları arsında tercih yaparken dikkat.!

Yakupluda halı yıkama hizmeti almadan önce daha sonra mağdur olmamanız için doğru seçim yapmalısınız. Nastya halı yıkama fabrikası olarak sizlere bizi seçin demiyoruz sizi bu konuda bilgilendirerek seçimi size bırakıyoruz.

Öncelikle sizleri mehterçeşme mahallesi ufuk caddesi no 71/ a adresinde bulunan fabrikamızı ziyaret etmeye bekliyoruz. Fabrikamızı ziyaret ederek sizin sağlığınıza ne derece önem verdiğimizi, halı yıkama aşamalarını, hijyen kuralalrına ne derece dikkat ettiğimizi görerek neden yakuplu halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen firma ünvanını taşıdığımızı anlıyabilmeniz mümkündür.

Yakuplu halı yıkama tavsiyeleri

Beylikdüzü yakuplu mahallemize bir çok halı temizleme firması hizmet sunmaktadır. Peki bu firmalardan kaçtanesi temizlik sektöründe sunduğu bu hizmeti profesyonel olarak yapmaktadır ?

Bu soruya şu şekilde cevap verelim : hizmet almadan önce kesinlikle firmayı ziyaret etmelisiniz. Firmayı ziyaret etmeye vaktiniz yoksa firmaya ayit fabrikanın içerisinde çekilmiş bir tanıtım videosu izleyebilirsiniz. Halı yıkama video linkine tıklayarak tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

Tavsiyemiz : firmanın adı başa gelecek şekilde örnek: nastya halı yıkama şikayet diye arama motoru yardımı ile arattırma yapınız ve çıkan sonuçlara göz atarak firmanın hizmet kalitesi ve müşteri anlayışı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Halı yıkama tavsiyeleri sayfamıza göz atarak daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yakuplu halı yıkama fiyatları

Halı yıkama fiyatlarımız halınızın cinsine ve m2 sine göre belirlenmektedir. Firmamıza ulaşarak halı yıkama fşyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Beylikdüzü yakuplu mahallesi hakkında bilgiler.

 • Yakuplu beylikdüzü ilçesine bağlıdır.
 • Yakupluda mahalle olarak ikiye ayrılmaktadır. Marmara mahallesi ve yakuplu mahallesi.
 • Yakuplu rakımı 95 metredir. (ortalama deniz seviyesine göre yüksekliği)
 • Yakuplunun istanbul şehir merkezine uzaklığı 26 km dir.
 • Yakuplu bağlı olduğu beylikdüzü ilçemize 2 km uzaklıktadır.

Halı yıkama da doğru tercih nastya halı yıkama fabrikası.

Yakuplu halı yıkama iletişim

0212 854 15 01
0212 854 30 21
0542 481 58 34

 

Yakuplu Halı Yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir